Oktobar za zaborav: Još jedan poraz Partizana
22.10.2014. 20:00
Izvor: Mondo
Crno-beli doživeli su i drugi neuspeh u Evrokupu, u svojoj hali, od Banvita - 61:77. Milan Mačvan debitovao i doneo nadu.
Momenti borbe i dobre igre, momenti potpune dekoncentracije i poraz sa dvocifrenom razlikom - ponovo viđen scenario na utakmici Partizana.
Pred 4.500 navijača u hali Pionir, u drugom kolu Evrokupa, tim Duška Vujoševića doživeo je i drugi evro-neuspeh, a peti u nizu, računajući i utakmice ABA lige. Oktobar će svi u Humskoj želeti što pre da zaborave.

PARTIZAN - BANVIT 61:77
Gosti su vodili od borbenog početka, do mirnog kraja, pred publikom koja se odazvala apelu Duška Vujoševića, došla u halu i ispratila igrače sa terena pesmom "I kada gubiš, ja ti pevam...".
Vera u bolje dane živi među navijačima, uprkos lošem startu sezone, a nadu da će Partizan uskoro početi da pobeđuje doneo im je i Milan Mačvan, debitant koji je u prvom poluvremenu potvrdio da će biti veliko pojačanje. Za 19 minuta ubacio je 13 poena, uz indeks 20. U nastavku nije mnogo igrao.