Vesti
Žuta štampa
Trese me ljubavna groznica!07.01.2008. 14:00
Izvor: Kurir

Ceca Ražnatović za Kurir otkriva male rituale svoje porodice na Badnji dan i Božić
Kada je naša najveća folk diva Svetlana Ražnatović snimila pesmu „39 sa 2“, nije ni slutila da će se upravo njoj desiti ono o čemu peva u velikom hitu. Iako vidno bolesna i pod temperaturom, izašla nam je u susret i samo za Kurir ekskluzivno ispričala kako se trenutno oseća, šta planira i kako će provesti najsvetiji pravoslavni praznik - Božić.Bez obzira na to što već godinama živi u srpskoj prestonici, ona još iz detinjstva ima naviku da božićne praznike provodi u krugu porodice, u kome se najlepše oseća.
Odmah nakon dočeka Nove godine Cecu je stisla prehlada, tako da je protekle praznične dane provela u kući uz temperaturu i ostale simptome gripa.
Znači, tebe ne trese ljubav, već groznica?
- Trenutno me trese temperatura, a od čega je, ne znam, nisam lekar pa da je dijagnostikujem, ali recimo da je posledica prehlade.
Ovih dana štampa je mnogo pisala o ljubavi između tebe i automobilskog asa Andreja Kulundžića, kako to komentarišeš?
- Nas dvoje smo u prijateljskim odnosima. Samo je moja stvar s kim se viđam i da li me za nekog muškarca veže nešto više od prijateljstva. Kada budem osetila pravi momenat da se u javnosti pojavim sa svojim partnerom, to ću i učiniti.
Pa dobro, da li si zaljubljena i da li je to Andrej?
- Da, zaljubljena sam, ali vam neću otkriti u koga...
S obzirom na to da si trenutno gripozna, pretpostavljam da ćeš onda za Božić biti kod kuće?
- To je već neka tradicija u mojoj porodici da za Božić svi budemo kod kuće i da u porodičnom okruženju proslavimo praznik.
Mesiš li česnicu ili je kupuješ?
- Znala bih da umesim česnicu, ali to ne radim ja. Ta praznična obaveza poverena je mojoj majci Miri, koja je mnogo iskusnija u tome od mene, a i navikli smo tako - to je bakin specijalitet, tako da će to ostati i u budućnosti.
Kakva vam je božićna trpeza?
- Ne znam šta bih rekla, biće tu raznih đakonija. Česnica, sarma, podvarak, prase i, naravno, kolači...
Postoji li u vašoj porodici običaj da se posti?
- Ja sam poštovalac posta. Inače, tokom cele kalendarske godine postim svake srede i petka.
Ko će ti biti položajnik ove godine?
- Ne znam, ali sigurno neki dragi prijatelj, pa da nam donese blagorodnu godinu punu zdravlja, ljubavi i veselja...
Bilo je nekih napisa po novinama kako ćete posle Nove godine ići na Kopaonik?
- Imamo neke planove za zimovanje, ali nije ništa precizirano. Ne znam da li će biti Kopaonik ili neki francuski ski-centar. Veljko i Anastasija dobro skijaju i vole to, tako da ću zbog njih morati da organizujem nekih sedam dana na snegu, iako ja baš i nisam ljubitelj „zimskih čarolija“.
Šta možete da obećate svojoj publici u 2008. godini?
- Obećavam im i dalje dobra druženja na koncertima, ali njih će biti manje ove godine nego prethodne, jer moram malo i da se odmorim, i da se posvetim pripremama za novi album.
Znači, i album će biti 2008. godine?
- Ne, najverovatnije će to biti juna naredne godine. Ove godine ću u junu obeležiti dvadeset godina svoje karijere.
Možete li svojoj publici da obećate svadbu u 2008. godini?
- A, ne! Pa, to ne mogu ni samoj sebi da obećam, ha, ha...
Ostale vestiArhiva
- 22/08 Žene odlepile kad se Sakis pojavio na bini!…
- 21/08 Angelina u dubokom dekolteu privukla veliku…
- 18/08 Kanje Vest najveći američki muzičar koji…
- 17/08 "Biću najbolja riba na estradi" Jovana Jeremić…
- 12/08 Drama u konzulatu Hrvatske u Beogradu: Starleta…
- 08/08 "Hteo sam da se zamonašim" Dejan "Kralj"…
- 07/08 Sergej Trifunović dao iskaz policiji; Evo…
- 27/07 "Videli smo snimak, ubio si psa": Novi potez…
- 23/07 "Prozivao me je kod Bake Praseta u lajvu"…
- 22/07 "Uhvatio me je za vrat, bacio na pod i tukao"!…
- 15/07 "Odradio sam pola koncerta kad je nestalo…
- 12/07 "DOBIO SAM ŠAMAR I ZAVRŠIO U ZATVORU!" Šok…
- 10/07 LEPA LUKIĆ LJUTA NA LEPU BRENU!
- 09/07 KO JE MALA CANA, UDOVICA ANDRIJE BAJIĆA?…
- 08/07 Pera Todorović - utemeljivač žute štampe…
- 05/07 Najveći hit Tošeta Proeskog
- 28/06 "Brat i ja smo delili jedan jogurt, bananu…
- 27/06 Glumica pokazala atribute na moru: Objavila…
- 26/06 "Nisam želela da se svima dopadnem, radila…
- 13/09 Večeras se 50 takmičara useljava u Belu kuću…
- 11/08 Život i ljubav Gabi Novak kao najlepši scenario!…
- 03/08 Marija Mićić pokazala kako izgleda posle…
- 15/07 Pevačica pokazala sve! Nataša Bekvalac u…
- 12/07 Jovana Jeremić odabrala ime za bebu! Iako…

