Vesti
Sport
Zvezda traži lek u Ukrajini03.02.2009. 12:00
Izvor: Blic

- Tri vezana poraza nas mnogo peku i pobede su jedini lek. Eventualnim trijumfom u Ukrajini anulirali bismo poraz od Pamese u prvom kolu i napravili sjajan uvod u „večiti derbi“ narednog vikenda. Svi smo spremni i silno motivisani za prvi trijumf u drugoj fazi takmičenja – izjavio je Tadija Dragićević, kapiten Crvene zvezde.
Košarkaši Hemofarma su još u nedelju otputovali u Valensiju kako bi se odmorili i dobro spremili za meč sa Pamesom.
- Ceo dan smo proveli u putu do Valensije i ne bismo mogli da održimo nijedan trening pred utakmicu, a ovako smo uspeli da uđemo u redovan ritam. Španci su u prednosti, ali ćemo i mi tražiti svoju šansu. Naša grupa je izuzetno jaka i mislim da je Pamesa veliki favorit s obzirom na tim, rezultate i budžet koji imaju, a za drugo mesto će se voditi velika borba između nas, Crvene zvezde i Azovmaša – rekao je Stevan Karadžić, trener Hemofarma.
U Španiji veruju u dobar rezultat protiv Hemofarma, pogotovo posle velikog preokreta u Beogradu u duelu sa ekipom Svetislava Pešića. Zato njegov kolega Neven Spahija insistira na ozbiljnosti od prvog minuta meča.
- Utakmica sa Hemofarmom je veoma važna za nas, i pobeda nam je potrebna. Ako izgubimo, to bi moglo da bude odlučujuće za rasplet u grupi. Vrščani su kvalitetan i vrlo talentovan tim, normalno, igraju dobru košarku i biće vrlo teško savladati ih – dodao je Spahija.
Ostale vestiArhiva
- 09/05 Iznenađenje: Novak Đoković doneo neočekivanu…
- 07/05 Simone Fontekio igra za Italiju na EP
- 05/05 RIM: Lajović prošao u finale kvalifikacija
- 02/05 Bogdanović: "Jokić je trebalo da dođe kod…
- 30/04 Jokić: Nemam ništa protiv da uvek bude ovako
- 29/04 Đoković se oglasio posle povlačenja
- 28/04 Spartak se plasirao u plej-of i ispisao istoriju…
- 25/04 Borac bolji od Cibone – pobeda na "oproštaju"…
- 24/04 Đoković dobio protivnika u drugom kolu mastersa…
- 23/04 Eksplozija, pa uspavanka u Humskoj, Partizan…
- 22/04 Zadar deklasirao "fenjeraša"
- 31/03 Bolton šokirao Zvezdu
- 26/03 Denver se oglasio zbog Jokića i saopštio…
- 20/03 Vaskrsenje Rokasa Gidraitisa: „Borili smo…
- 18/03 ATP odgovorio na tužbu „Đokovićevog udruženja“:…
- 17/03 Partizan poražen u Dubaiju: Crno-beli izgubili…
- 14/03 Obradović: Nemam zamerke, boli zbog načina…
- 13/03 Sferopulos nezadovoljan zbog priča o fajnal-foru…
- 12/03 Blagojević: ''Pomogao nam je gol''
- 11/03 Miloš Veljković poslao prvu poruku navijačima…
- 10/03 Nikitović: "Protiv Partizana nerealno tražiti…
- 09/03 Đoković: Stvari su definitivno drugačije…
- 07/03 "Sferopulos izgubio kontrolu, a Kalinić inficirao…
- 09/01 Majk Daum operisan, najmanje mesec dana van…