Vesti
Žuta štampa
Ukućane očekuju mnogo teži zadaci24.06.2009. 20:00
Izvor: Blic

- Vreme je da posle ovoliko sezona osvežimo kuću u Košutnjaku, te će ove godine objekat doživeti najdrastičnije promene. Kuća će biti opremljena kao nikada do sada - počinje priču za „Blic” Goran Stamenković, čelni čovek producentske kuće „Emotion”, i objašnjava da će u novom izdanju doći do još nekih velikih promena.
- Vraćamo se na period kada smo ukućane stavljali na malo teže zadatke, kako mentalno tako i fizički, kada nisu znali šta je stvarnost, a šta je laž. Mislim da smo bili previše blagi u poslednje vreme i to mora da se promeni. Uvešćemo mnoge prepreke jer se ukućani moraju pomučiti kako bi osvojili novac - ističe Stamenković.
Kada je reč o izboru voditelja, tu se ništa neće promeniti.
- Irina Radović se vraća sa porodiljskog, Ana Mihajlovski, Marijana Mićić, Dragan Marinković Maca i Milan Kalinić su voditelji koji mogu da iznesu ovaj šou i nemamo problem ko će šta voditi. Mi u „Emotionu” nastupamo kao tim - ističe Goran Stamenković i najavljuje da postoji mogućnost da se osim „Izbacivanja” u projekat priključi još jedna provokativna emisija tog ranga.
Iako mnogi nisu očekivali da će se treća sezona „Velikog brata” emitovati na Televiziji B92, te je bilo raznih spekulacija da su u igri drugi televizijski kanali, Goran objašnjava:
- Mi ovim trećim serijalom „Velikog brata” završavamo prvi ugovor od prva tri „Velika brata” sa B92. U planu su još tri sezone običnog i tri sezone VIP „Velikog brata”, ali još ne znamo gde će se emitovati. Razmišljaćemo o tome kada dođe vreme. Teško menjamo TV stanice, ali treća sezona VIP „Velikog brata” koja je oborila rekorde gledanosti, pokazatelj je da je VB uspešan i na drugim TV stanicama. Naš „Veliki brat” je najuspešniji i najprofitabilniji projekat u regionu i ne verujem da ćemo emitovati ispod deset sezona - odlučan je Goran Stamenković koji sa novom sezonom ima i velike ciljeve.
- Očekujem da treći serijal potvrdi status najuspešnijeg TV projekta u regionu, te da udari jake temelje za novu ekspanziju u regionu.
Serijal bez Mikija
Budući da je Miki Đuričić, pobednik trećeg VIP serijala „Velikog brata”, do sada u kući bio čak tri puta, zanimalo nas je da li će ga opet pozvati.
- Nadam se da Miki neće potrošiti sve pare pre početka „Velikog brata”. Ne verujem da ćemo zvati bivše stanare da ponovo uđu u kuću. Vreme je za nove heroje - kaže Goran Stamenković.
I publika bira takmičare
„Veliki brat” će se i ovoga puta prikazivati u Crnoj Gori na Televiziji „Pink M”, u BiH na „Pink BIH”. Prijavljivanje je već počelo telefonskim putem, u toku sledeće nedelje zainteresovani će moći da se prijave i putem sajta „Fejsbuk”, a biće organizovani i kastinzi. Interesantno je i to da će jedan stanar biti izabran glasanjem publike. „Postoji mogućnost da će publika izglasati jednog stanara. Ali to ćemo blagovremeno realizovati. Biće to neobičan i pre svega provokativan način izbora stanara - objašnjava Goran Stamenković.
Ostale vestiArhiva
- 11/08 Život i ljubav Gabi Novak kao najlepši scenario!…
- 03/08 Marija Mićić pokazala kako izgleda posle…
- 15/07 Pevačica pokazala sve! Nataša Bekvalac u…
- 12/07 Jovana Jeremić odabrala ime za bebu! Iako…
- 10/07 Sin Zlate Petrović i Peje završio u suzama,…
- 08/07 Evo ko je snajka Lidije Vukićević koja se…
- 06/07 Nataša Bekvalac zaprošena na nastupu - Ovo…
- 04/07 Raznežio se kada mu je draga izgovorila "Da"…
- 30/06 Jelena Đoković priznala: Bankrotirali smo
- 25/06 "Gubila sam emociju prema deci i mužu" Pevačica…
- 23/06 Svi kažu da je Indirin sin opasan - ženio…
- 19/06 "Ivana je fina, sa Kristinom sam više prijatelj"…
- 17/06 "Satovi, torbice, kola..." Baka Prase ne…
- 13/06 Ona je imala najveći honorar u "Igri sudbine"…
- 10/06 Objavljen datum komemoracije za Matiju Dedića:…
- 04/06 Anabela u javnosti sa mužem Pevačica izgleda…
- 01/06 "Jačino moja" Prvo oglašavanje Davida Dragojevića…
- 27/05 Velika ograda oko imanja Evo kako danas izgleda…
- 23/05 Ona je bila iznenađenje večeri na proslavi…
- 19/05 Porodila se ćerka Goce Božinovske - Evo koje…
- 16/05 LJuba Perućica stigao po suprugu i ćerku…
- 14/05 Voditelj "Elite" hitno operisan Darku Tanasijeviću…
- 13/05 Rada Manojlović iskreno o novoj ljubavi:…
- 11/05 Konačno! Verila se Tanja Savić, evo kako…