Vesti
Žuta štampa
Milan Boričić: Svi ukućani su glupi!01.10.2009. 12:00
Izvor: Press

Jedini predstavnik Crne Gore u „Velikom bratu", koji je dobrovoljno napustio rijaliti-šou, bivše cimere opisuje kao dvolične seljake
Podgoričanin Milan Boričić, ukućanin koji je dobrovoljno napustio „Velikog brata", tvrdi da je izašao iz šoua jer nije mogao da podnese svađu i nasilje, a bivše cimere opisao je kao glupe i dvolične!- U kući su svi seljaci! „Veliki brat" je mnogo izgubio mojim i odlaskom Karla Zagorca. Nas dvojica smo jedini uspevali da dižemo atmosferu. Po izlasku vidim da i drugi pokušavaju nešto slično da urade polivajući se vodom i mažući se kečapom, ali to nije to. Tamo su svi glupi i dvolični! Jedino u tu grupu ne ubrajam Viki i Nikolu - kaže Milan, i dodaje da je napustio kuću iz više razloga.
- Izašao sam jer mi je nedostajala porodica i zato što ne volim da budem u zatvorenom prostoru. Otkad je Karlo izbačen, meni više tamo nije bilo mesta. Osim toga, ne volim nasilje i svađu. Jovana mi se unosila u lice, što nisam mogao da podnesem - objašnjava Boričić.
Podgoričanin kaže da ga niko nije vređao na osnovu njegovog fizičkog izgleda, i tvrdi da nije čuo kad ga je voditelj šoua Dragan Marinković Maca predstavio kao „kršnog Crnogorca".
- Nisam čuo da je to rekao! On je i za Karla rekao da je peder! Šta možete da očekujete od voditelja?! - pita se Milan.
Crnogorac tvrdi da mu se u kući nije dopala nijedna devojka. Priznaje da nema devojku, ali se nada da će uskoro upoznati neku u koju će se zaljubiti.
Ostale vestiArhiva
- 11/08 Život i ljubav Gabi Novak kao najlepši scenario!…
- 03/08 Marija Mićić pokazala kako izgleda posle…
- 15/07 Pevačica pokazala sve! Nataša Bekvalac u…
- 12/07 Jovana Jeremić odabrala ime za bebu! Iako…
- 10/07 Sin Zlate Petrović i Peje završio u suzama,…
- 08/07 Evo ko je snajka Lidije Vukićević koja se…
- 06/07 Nataša Bekvalac zaprošena na nastupu - Ovo…
- 04/07 Raznežio se kada mu je draga izgovorila "Da"…
- 30/06 Jelena Đoković priznala: Bankrotirali smo
- 25/06 "Gubila sam emociju prema deci i mužu" Pevačica…
- 23/06 Svi kažu da je Indirin sin opasan - ženio…
- 19/06 "Ivana je fina, sa Kristinom sam više prijatelj"…
- 17/06 "Satovi, torbice, kola..." Baka Prase ne…
- 13/06 Ona je imala najveći honorar u "Igri sudbine"…
- 10/06 Objavljen datum komemoracije za Matiju Dedića:…
- 04/06 Anabela u javnosti sa mužem Pevačica izgleda…
- 01/06 "Jačino moja" Prvo oglašavanje Davida Dragojevića…
- 27/05 Velika ograda oko imanja Evo kako danas izgleda…
- 23/05 Ona je bila iznenađenje večeri na proslavi…
- 19/05 Porodila se ćerka Goce Božinovske - Evo koje…
- 16/05 LJuba Perućica stigao po suprugu i ćerku…
- 14/05 Voditelj "Elite" hitno operisan Darku Tanasijeviću…
- 13/05 Rada Manojlović iskreno o novoj ljubavi:…
- 11/05 Konačno! Verila se Tanja Savić, evo kako…