Vesti
Žuta štampa
Violeta pati bez Karla02.10.2009. 20:00
Izvor: Blic

- Nedostaje mi Karlo. Sve mi smeta. Baš ništa više nije zabavno.
Nije isto od kada nema Karla. Nema šale, zabave, radosti - žali se Viki, koja je po Karlovom izlasku otkrila da ga mnogo voli i da je, čim ga je ugledala, znala da je on pravi čovek za nju. Viki se nada da će je njena jača polovina čekati u realnom svetu, a on je po izlasku iz kuće potvrdio da je zaljubljen.
- Sa Violetom sam doživeo najspontaniji poljubac. Bio je toliko sladak. Sigurno se svrstava u top tri poljubaca u mom životu. I istina, zaljubljen sam. Voleo bih da ostanem u vezi sa Violetom
Čekaću je da izađe. I za mesec, dva… čekaću je - rekao je za „Blic” Karlo.
Viki očigledno iz dana u dan gubi strpljenje, pa nije isključeno da Karlo neće morati dugo da čeka s obzirom na to da je izrazila želju da napusti kuću. Viki smatra da od kada nema Karla ona nema šta da traži u kući, a zbog njega se čak posvađala sa Manuelom koga krivi za Karlov izlazak. I dok drugi ukućani pokušavaju da je odgovore od odluke da napusti kuću, njena sestra bliznakinja Kristina kaže da Viki ne bi trebalo da izađe iz „Velikog brata”.
- Možda želi da napusti kuću zbog Karla, ali mislim da postoji još razloga. Osim što joj nedostaje Karlo, ona nema sa kim da priča. Svi su nekako smireni, dosadni. Nju to guši. Ona traži zabavu, temperamentna je osoba i treba joj takvo društvo. Od kada su izašli Karlo i Milan, ona jedino može da nađe zajednički jezik sa Jovanom. Ne znam da li će da izađe, ne verujem. To je samo trenutna kriza. Ne znam šta da kažem. Možda joj i pukne film, nikada se ne zna - kaže Kiki i potvrđuje da se Viki sada sigurno loše oseća zbog gubitka Karla.
- Teško joj je zbog Karla. Nije me iznenadilo to što je plakala. Ona je emotivna i zaljubljive prirode. Volela da bude sa njim, jedva čeka da ga ponovo vidi. Ne znam kako će se dalje odvijati situacija između njih, ali Karlo joj je ušao pod kožu i istina je da se zaljubila. Mislim da ga voli - kaže Kiki kojoj se takođe sviđa Karlo.
- Karlo mi se dopada, baš je za moju sestru.
Kiki će, inače, uskoro doći u Beograd i kaže da će prvom prilikom potražiti Karla jer ima želju da ga upozna…
A, kad mačke nema, miševi kolo vode, pa tako su se i muškarci iz kuće pomalo približili Viki. Prvo je Manuel hteo da spava sa njom u krevetu, a potom je i Vladimir pokušao da se zbliži. Međutim, Violetina sestra kaže da ona sigurno neće biti ni sa kim.
- Pratim dešavanja i videla sam da ju je startovao Manuel, ali on nema šanse kod nje. Mislim da ništa neće biti između Viki i bilo kog muškarca od ovih koji su ostali u kući - kaže Kiki.
Ostale vestiArhiva
- 11/08 Život i ljubav Gabi Novak kao najlepši scenario!…
- 03/08 Marija Mićić pokazala kako izgleda posle…
- 15/07 Pevačica pokazala sve! Nataša Bekvalac u…
- 12/07 Jovana Jeremić odabrala ime za bebu! Iako…
- 10/07 Sin Zlate Petrović i Peje završio u suzama,…
- 08/07 Evo ko je snajka Lidije Vukićević koja se…
- 06/07 Nataša Bekvalac zaprošena na nastupu - Ovo…
- 04/07 Raznežio se kada mu je draga izgovorila "Da"…
- 30/06 Jelena Đoković priznala: Bankrotirali smo
- 25/06 "Gubila sam emociju prema deci i mužu" Pevačica…
- 23/06 Svi kažu da je Indirin sin opasan - ženio…
- 19/06 "Ivana je fina, sa Kristinom sam više prijatelj"…
- 17/06 "Satovi, torbice, kola..." Baka Prase ne…
- 13/06 Ona je imala najveći honorar u "Igri sudbine"…
- 10/06 Objavljen datum komemoracije za Matiju Dedića:…
- 04/06 Anabela u javnosti sa mužem Pevačica izgleda…
- 01/06 "Jačino moja" Prvo oglašavanje Davida Dragojevića…
- 27/05 Velika ograda oko imanja Evo kako danas izgleda…
- 23/05 Ona je bila iznenađenje večeri na proslavi…
- 19/05 Porodila se ćerka Goce Božinovske - Evo koje…
- 16/05 LJuba Perućica stigao po suprugu i ćerku…
- 14/05 Voditelj "Elite" hitno operisan Darku Tanasijeviću…
- 13/05 Rada Manojlović iskreno o novoj ljubavi:…
- 11/05 Konačno! Verila se Tanja Savić, evo kako…