Vesti
Žuta štampa
Želja mi je da radim za "Guči"03.05.2012. 20:00
Izvor: Press

Jedan od naših najangažovanijih modela u inostranstvu, koja već neko vreme živi i radi u Milanu, Jelena Dončić, napravila je malu pauzu, pa je na dve nedelje posetila Beograd kako bi prisustvovala kastinzima koje će organizovati njena matična agencija „Forma viva"
Jelena, koja je bila lice Pjera Balmena, CNC-a, Tomija Hilfigera, „Etra", Karla Lagerfeda, „Loreala", Ferea, kaže da Srbija definitivno ima najlepše modele.- Velika je konkurencija, ali modeli „Forma vive" zaista dosta rade u svetu, što je veliki uspeh. Ja sam upravo tim povodom došla u Beograd, gde ću sa Marijom Savić Simić, vlasnicom agencije, prisustvovati velikom kastingu koji će biti organizovan 5. maja u beogradskom hotelu „Holidej in" sa početkom u 13 časova, i istog dana i u Požarevcu u 18 sati u hotelu „Dunav". Takođe, lepe mladiće i devojke moći ćemo da vidimo 12. maja u 18 sati u Kikindi u Kulturnom centru, a 13. maja u 19 sati u Loznici u poslovnom centru „Lotel" - rekla je Jelena.
Da li postoji neki brend za koji bi volela da radiš, a do danas nisi imala prilike?
- Volela bih da radim za „Guči". Jako je važno da budući modeli znaju da se uspeh i slava ne postižu preko noći. Dve do tri godine predstavljaju realan vremenski okvir i optimalan period za dostizanje uspeha u ovom poslu. Prva godina je godina internacionalnog plasmana i odlaska na strano tržište, druga je godina intenzivnog rada i proboja, dok se treća godina može označiti kao godina u kojoj se može postići očekivani i zapaženi uspeh.
Da li su Srpkinje na ceni u svetu mode?
- Svakako da jesu. Činjenica koja potkrepljuje navedenu tvrdnju ogleda se u uspehu naših devojaka u inostranstvu. Uz podršku svoje matične agencije „Forma vive" mnoge devojke poput Nataše Vojnović, Marine Bukvić, Ane Mihajlović, Aleksandre Vuković i Emine Cunmuljaj dostigle su vrh svetske modne scene. Takođe, česti dolasci skauting direktora velikog broja svetskih modnih agencija potvrđuju činjenicu da je naša zemlja stekla status dobrog modnog tržišta za nova lica.
Koliko je teško trajati u ovom poslu?
- Trajanje, odnosno kontinuirani boravak u modelingu, podrazumeva kombinaciju nekoliko veoma važnih faktora. Veoma je važno da model konstantno radi na sebi, ne samo na fizičkoj formi i pojavi, već i na svom samopouzdanju i obrazovanju.
Ostale vestiArhiva
- 22/08 Žene odlepile kad se Sakis pojavio na bini!…
- 21/08 Angelina u dubokom dekolteu privukla veliku…
- 18/08 Kanje Vest najveći američki muzičar koji…
- 17/08 "Biću najbolja riba na estradi" Jovana Jeremić…
- 12/08 Drama u konzulatu Hrvatske u Beogradu: Starleta…
- 08/08 "Hteo sam da se zamonašim" Dejan "Kralj"…
- 07/08 Sergej Trifunović dao iskaz policiji; Evo…
- 27/07 "Videli smo snimak, ubio si psa": Novi potez…
- 23/07 "Prozivao me je kod Bake Praseta u lajvu"…
- 22/07 "Uhvatio me je za vrat, bacio na pod i tukao"!…
- 15/07 "Odradio sam pola koncerta kad je nestalo…
- 12/07 "DOBIO SAM ŠAMAR I ZAVRŠIO U ZATVORU!" Šok…
- 10/07 LEPA LUKIĆ LJUTA NA LEPU BRENU!
- 09/07 KO JE MALA CANA, UDOVICA ANDRIJE BAJIĆA?…
- 08/07 Pera Todorović - utemeljivač žute štampe…
- 05/07 Najveći hit Tošeta Proeskog
- 28/06 "Brat i ja smo delili jedan jogurt, bananu…
- 27/06 Glumica pokazala atribute na moru: Objavila…
- 26/06 "Nisam želela da se svima dopadnem, radila…
- 13/09 Večeras se 50 takmičara useljava u Belu kuću…
- 11/08 Život i ljubav Gabi Novak kao najlepši scenario!…
- 03/08 Marija Mićić pokazala kako izgleda posle…
- 15/07 Pevačica pokazala sve! Nataša Bekvalac u…
- 12/07 Jovana Jeremić odabrala ime za bebu! Iako…

