Vesti
Sport
Drinčić zbog pritiska napustio CG07.09.2014. 14:00
Izvor: B92

Fudbaler Partizana Nikola Drinčić u nedelju ujutro je napustio reprezentaciju Crne Gore, a kao razlog se pominje pritisak iz Beograda.
Crnogorci u ponedeljak od 20.45duelom sa Moldavijom počinju kvalifikacije za Evropsko prvenstvo 2016. godine i Drinčićev izostanak je veliki udarac za njih.“Drinčić nije mogao da izdrži pritisak i odlučio je da napusti reprezentaciju. Molim vas, nemojte više da me pitate o tome. Nije pritisak bio ovde, već gore, u Beogradu”, rekao je selektor Crne Gore Branko Brnović.
O kakvom pritisku je reč trenutno može samo da se nagađa, ali je Partizan u poslednjih nekoliko dana pretrpeo velike udarce zbog povreda igrača.
Prvo je Darko Brašanac na utakmici mlade reprezentacije povredio rebro, da bi u subotu Marko Ostojić na prijateljskoj utakmici zaradio prelom potkolenice.
Drinčić je ovog leta, inače, trebalo da napusti Partizan i pređe u redove Makabija iz Haife. Do realizacije transfera nije došlo jer izraelski klub nije želeo da plati obeštećenje koje su ‘crno-beli’ tražili, a vicešampion Srbije vezisti crnogorske reprezentacije nisu odgovorili na zahtev za povećanje plate.
Ostale vestiArhiva
- 30/06 Stevanović: Priznanje za najboljeg trenera…
- 25/06 Mateus novi golman Crvene zvezde
- 23/06 Bivši španski teniser o šansama Đokovića…
- 19/06 Zvezda nudi deset miliona evra Miciću: Grčki…
- 17/06 Ostoja Mijailović potvrdio: Potpisan ugovor,…
- 13/06 Laka pobeda vaterpolista Srbije protiv Rumunije
- 10/06 Stojković: "Cilj ostvaren, plan je bio da…
- 04/06 Štulić: "Spreman sam da odgovorim na sve…
- 01/06 Partizan se mučio na početku, ali na kraju…
- 27/05 Čisti se Novakov put: Projektovani rival…
- 23/05 Evroligaško "prokletstvo" se nastavlja
- 19/05 Uštinuo sudiju: Teo suspendovan na tri utakmice
- 16/05 Đoković protiv Begsa ili Fučoviča započinje…
- 14/05 Zakucavanje Džonsa protiv Zvezde najbolje…
- 13/05 Kraj saradnje Novaka Đokovića i Endija Mareja:…
- 11/05 Srbija pobedila Italiju i plasirala se na…
- 09/05 Iznenađenje: Novak Đoković doneo neočekivanu…
- 07/05 Simone Fontekio igra za Italiju na EP
- 05/05 RIM: Lajović prošao u finale kvalifikacija
- 02/05 Bogdanović: "Jokić je trebalo da dođe kod…
- 30/04 Jokić: Nemam ništa protiv da uvek bude ovako
- 29/04 Đoković se oglasio posle povlačenja
- 28/04 Spartak se plasirao u plej-of i ispisao istoriju…
- 25/04 Borac bolji od Cibone – pobeda na "oproštaju"…