Vesti
Sport
Više od igre, Galatasaraj - Zvezda21.10.2016. 20:00
Izvor: Blic

Košarkaši Crvene zvezde od 19 sati u Istanbulu igraju meč 2. kola protiv Galatasaraja, čiji su navijači pre dve godine ubili pristalicu crveno-belih Marka Ivkovića i tim tragičnim incidentom izazvali tenzije koje prate i svaki naredni susret ovih rivala. Zbivanja sa ove utakmice možete da pratite iz minuta u minut uz Blicsportov blog uživo.
18.04 - "Galatasaraj ima veliko iskustvo, ali smo i mi kvalitetni i pokušaćemo kroz našu igru da dođemo do dobrog rezultata. Biće to šansa da se izmerimo protiv jednog odličnog tima", rekao je pred odlazak u Turski trofejni stručnjak Dejan Radonjić za "Blic", tokom posete našoj redakciji. 18.03 - Apel košarkaškog kluba Crvena zvezda navijačima da zbog ubistva Marka Ivkovića ne putuju u Istanbul na evroligašku utakmicu sa Galatasarajem itekako je imao smisla. Pročitajte i sami šta se sve dešavalo od tog tragičnog događaja do danas u odnosima navijača pomenutih klubova.18.02 - Zvezda je apelovala na svoje navijače da ne idu u Istanbul, ne samo zato što je Marko Ivković tamo ubijen, već i zbog nedavnih incidenata, u 1. kolu Evrolige, posle kojih je Galatasaraj samo novčano kažnjen.
18.01 - Pred večerašnji meč, oba rivala su ostvarila pobede na domaćoj/regionalnoj sceni. Istina, Galatasaraj je jedva savladao ekipu Tofaša, a Crvena zvezda je u Novom Mestu lako izašla na kraj sa Krkom.18.00 - Dobro veče i dobro došli na novi prenos uživo na Blicsportu. Ovoga puta pratimo evroligaški nastup Zvezde na gostovanju Galatasaraju, i to nakon što su oba tima na startu nadmetanja zabeležila poraze: crveno-beli su u Beogradu izgubili od istanbulske Darušafake sa 70:73, a šampion CSKA je iz Turske odneo oba boda deklasiravši "Galatu" sa 84:109.
Ostale vestiArhiva
- 30/06 Stevanović: Priznanje za najboljeg trenera…
- 25/06 Mateus novi golman Crvene zvezde
- 23/06 Bivši španski teniser o šansama Đokovića…
- 19/06 Zvezda nudi deset miliona evra Miciću: Grčki…
- 17/06 Ostoja Mijailović potvrdio: Potpisan ugovor,…
- 13/06 Laka pobeda vaterpolista Srbije protiv Rumunije
- 10/06 Stojković: "Cilj ostvaren, plan je bio da…
- 04/06 Štulić: "Spreman sam da odgovorim na sve…
- 01/06 Partizan se mučio na početku, ali na kraju…
- 27/05 Čisti se Novakov put: Projektovani rival…
- 23/05 Evroligaško "prokletstvo" se nastavlja
- 19/05 Uštinuo sudiju: Teo suspendovan na tri utakmice
- 16/05 Đoković protiv Begsa ili Fučoviča započinje…
- 14/05 Zakucavanje Džonsa protiv Zvezde najbolje…
- 13/05 Kraj saradnje Novaka Đokovića i Endija Mareja:…
- 11/05 Srbija pobedila Italiju i plasirala se na…
- 09/05 Iznenađenje: Novak Đoković doneo neočekivanu…
- 07/05 Simone Fontekio igra za Italiju na EP
- 05/05 RIM: Lajović prošao u finale kvalifikacija
- 02/05 Bogdanović: "Jokić je trebalo da dođe kod…
- 30/04 Jokić: Nemam ništa protiv da uvek bude ovako
- 29/04 Đoković se oglasio posle povlačenja
- 28/04 Spartak se plasirao u plej-of i ispisao istoriju…
- 25/04 Borac bolji od Cibone – pobeda na "oproštaju"…