Vesti
Žuta štampa
LEPA BRENA: U Srbiju su te vratile demokrate DINO MERLIN: Od tvojih sam laži umoran!26.01.2017. 20:00
Izvor: Kurir

Gazdarica „Granda“ tvrdi da je Dino napunio tri Arene u Beogradu zahvaljujući tadašnjoj vlasti, on joj besno odgovorio
Lepa Brena prozvala je Dina Merlina da je uspeo tri puta da napuni Kombank arenu u Beogradu jer je imao „pomoć prijatelja“, a sad je konačno otkrila ko su ti moćnici. Gazdarica „Granda“ konstatovala je da je tadašnja vladajuća Demokratska stranka otkupila karte za jedan Merlinov koncert 2011. i da je to bila javna tajna.
- Pa dobro, samo sam rekla ono što je tačno! - rekla je Brena u intervjuu za novi broj Njuzvika.
Ona nema takve prijatelje
U nastavku razgovora bila je konkretna.
- Sad duvaju nekakvi potpuno drugi vetrovi. Kad se raspala Jugoslavija, neko je ulazio preko politike da pravi koncerte u Beogradu, a neko je išao preko verskih organizacija. Ide se malo okolo, pa imaš podršku ovu, pa imaš podršku onu, to nije nikakva tajna. Ako te publika obožava, možeš da puniš i pet Arena, ali kada malo zaškripi, onda svako traži pomoć prijatelja - rekla je Brena.
Folk zvezda tvrdi da ona nema takve prijatelje.
Sama otvara sva vrata
- Nemam od koga da tražim pomoć. Prosto sam usamljena žena u toj priči, uvek i bila. Dok je Raka Đokić bio živ, ja sam bila zvezda, a on je vodio računa o meni. Otkad je umro, više nikada nisam imala zaštitnika, naravno, osim svog muža. Svaka pevačica je imala nekog svog ko joj je zaštitnik i ko joj je otvarao vrata. Ja sam ceo život otvarala vrata samoj sebi - zaključila je Brena.
Tim povodom pokušali smo da stupimo u kontakt s Dinom Merlinom. Kako je bosanski pevač na odmoru u Italiji, odgovor smo dobili od njegovog PR tima:
- Molimo vas za razumevanje jer smo se umorili da komentarišemo apsolutne neistine, izmišljotine i laži!
Podsetimo, Brena je imala zapažene koncerte u beogradskoj Areni iste godine kada i sarajevska zvezda, s tim što je ona imala jedan nastup manje od Merlina.
Ostale vestiArhiva
- 11/08 Život i ljubav Gabi Novak kao najlepši scenario!…
- 03/08 Marija Mićić pokazala kako izgleda posle…
- 15/07 Pevačica pokazala sve! Nataša Bekvalac u…
- 12/07 Jovana Jeremić odabrala ime za bebu! Iako…
- 10/07 Sin Zlate Petrović i Peje završio u suzama,…
- 08/07 Evo ko je snajka Lidije Vukićević koja se…
- 06/07 Nataša Bekvalac zaprošena na nastupu - Ovo…
- 04/07 Raznežio se kada mu je draga izgovorila "Da"…
- 30/06 Jelena Đoković priznala: Bankrotirali smo
- 25/06 "Gubila sam emociju prema deci i mužu" Pevačica…
- 23/06 Svi kažu da je Indirin sin opasan - ženio…
- 19/06 "Ivana je fina, sa Kristinom sam više prijatelj"…
- 17/06 "Satovi, torbice, kola..." Baka Prase ne…
- 13/06 Ona je imala najveći honorar u "Igri sudbine"…
- 10/06 Objavljen datum komemoracije za Matiju Dedića:…
- 04/06 Anabela u javnosti sa mužem Pevačica izgleda…
- 01/06 "Jačino moja" Prvo oglašavanje Davida Dragojevića…
- 27/05 Velika ograda oko imanja Evo kako danas izgleda…
- 23/05 Ona je bila iznenađenje večeri na proslavi…
- 19/05 Porodila se ćerka Goce Božinovske - Evo koje…
- 16/05 LJuba Perućica stigao po suprugu i ćerku…
- 14/05 Voditelj "Elite" hitno operisan Darku Tanasijeviću…
- 13/05 Rada Manojlović iskreno o novoj ljubavi:…
- 11/05 Konačno! Verila se Tanja Savić, evo kako…