Vesti
Sport
OD SPAVANJA U GEPEKU DO PRIVATNOG AVIONA! Neverovatna životna priča čudesnog Luke Jovića25.12.2018. 20:00
Izvor: Kurir

Spavali smo Luka i ja u "pasatu". Oborim zadnje sedište, ponesem od kuće jastuk i ćebe pa tako napravim Luki krevet. Palim auto tokom noći da se mali ne bi smrzao.
Ovim rečima je 2013. Milan Jović, Lukin otac, kako su izgledali počeci njegovog sina na Marakani. Danas ceo fudbalski svet zna ko je Luka Jović. Mladi srpski fudbaler proslavio je 21. rođendan tako što je iznajmio avion i otišao sa najboljim prijateljima na odmor! Zaslužio je Luka i avion i odmor. Svakako zbog činjenice da je najbolji strelac Bundes lige, ali i zbog svega što je prošao na putu do zvezde.Upravo je intervju njegovog oca Milana za Mocartsport od pre pet godina jedan od razloga u kojima se može tražiti razlog zašto je Jović danas tu gde jeste.
- Spavamo mi tako na parkingu u kolima, prilaze nam portiri da vide šta se dešava, čak su nas gledali i ljudi koji čeprkaju po kontejnerima... Svi su se čudili - pričao je Jović senior.
Upornost i vera u uspeh doveli su fudbalera Ajntrahta da neslućenih visina! Naime, njegova cena je sada 40 miliona evra, a suma za koju bi tim iz Frankfurta pristao da se odrekne njegovih usluga je daleko i veća od tih 40 miliona. Kraj fantastične godine za Ajntraht i Jovića nije dobio pozlatu jer je Bajern protutnjao gradom na Majni (0:3), ali to nije pokvarilo sliku o 2018. godini.
- Zaboravimo ovaj poraz, srećni smo jer smo imali sjajnu godinu. Sad je vreme za odmor - napisao je Jović ispred privatnog avion s kojim je otišao sa društvom na odmor. To je ujedno bila i proslava njegovog 21. rođendana.
Ostale vestiArhiva
- 30/06 Stevanović: Priznanje za najboljeg trenera…
- 25/06 Mateus novi golman Crvene zvezde
- 23/06 Bivši španski teniser o šansama Đokovića…
- 19/06 Zvezda nudi deset miliona evra Miciću: Grčki…
- 17/06 Ostoja Mijailović potvrdio: Potpisan ugovor,…
- 13/06 Laka pobeda vaterpolista Srbije protiv Rumunije
- 10/06 Stojković: "Cilj ostvaren, plan je bio da…
- 04/06 Štulić: "Spreman sam da odgovorim na sve…
- 01/06 Partizan se mučio na početku, ali na kraju…
- 27/05 Čisti se Novakov put: Projektovani rival…
- 23/05 Evroligaško "prokletstvo" se nastavlja
- 19/05 Uštinuo sudiju: Teo suspendovan na tri utakmice
- 16/05 Đoković protiv Begsa ili Fučoviča započinje…
- 14/05 Zakucavanje Džonsa protiv Zvezde najbolje…
- 13/05 Kraj saradnje Novaka Đokovića i Endija Mareja:…
- 11/05 Srbija pobedila Italiju i plasirala se na…
- 09/05 Iznenađenje: Novak Đoković doneo neočekivanu…
- 07/05 Simone Fontekio igra za Italiju na EP
- 05/05 RIM: Lajović prošao u finale kvalifikacija
- 02/05 Bogdanović: "Jokić je trebalo da dođe kod…
- 30/04 Jokić: Nemam ništa protiv da uvek bude ovako
- 29/04 Đoković se oglasio posle povlačenja
- 28/04 Spartak se plasirao u plej-of i ispisao istoriju…
- 25/04 Borac bolji od Cibone – pobeda na "oproštaju"…