Vesti
Sport
PARTIZAN TO NE ZASLUŽUJE, ALI... Miletić nakon poraza od Radničkog: Jedna greška je presudila!07.03.2019. 20:00
Izvor: Kurir

Defanzivac Partizana Nemanja R. Miletić posle poraza od Radničkog iz Niša 1:0 u derbiju 25. kola Superlige rekao je da je očekivao tešku utakmicu i da je presudila jedna greška.
"Znali smo da će da bude tesko, da su dobra ekipa. Desila se jedna greška, iz jedinog šuta su postigli gol. U prvom poluvremenu mi smo jurili, oni su pametno stali pozadi", rekao je Miletić.On je istakao i da nisu imali rešenje za igru Radničkog, iako su bili u prilici da dođu do pogotka.
"Imali smo nekoliko šansi, golman je nekoliko puta skoro vadio loptu iz mreže, ali na kraju nismo uspeli da se vratimo. U nekim situacijama smo bili sebični, a kada smo imali prostora da odigramo, nismo odigrali. Izgubili smo bodove kod kuće, ali idemo dalje", rekao je defanzivac crno-belih.
Fudbaleri Partizana za drugoplasiranih Nišlijama zaostaju 11 bodova, dok Crvena zvezda ima plus 18 u odnosu na večitog rivala.
"Razlika nije naivna, ali imamo i plej-of. Mislim da Partizan ne zaslužuje to mesto, ali trenutno je tako", zaključio je Miletić.
Ostale vestiArhiva
- 30/06 Stevanović: Priznanje za najboljeg trenera…
- 25/06 Mateus novi golman Crvene zvezde
- 23/06 Bivši španski teniser o šansama Đokovića…
- 19/06 Zvezda nudi deset miliona evra Miciću: Grčki…
- 17/06 Ostoja Mijailović potvrdio: Potpisan ugovor,…
- 13/06 Laka pobeda vaterpolista Srbije protiv Rumunije
- 10/06 Stojković: "Cilj ostvaren, plan je bio da…
- 04/06 Štulić: "Spreman sam da odgovorim na sve…
- 01/06 Partizan se mučio na početku, ali na kraju…
- 27/05 Čisti se Novakov put: Projektovani rival…
- 23/05 Evroligaško "prokletstvo" se nastavlja
- 19/05 Uštinuo sudiju: Teo suspendovan na tri utakmice
- 16/05 Đoković protiv Begsa ili Fučoviča započinje…
- 14/05 Zakucavanje Džonsa protiv Zvezde najbolje…
- 13/05 Kraj saradnje Novaka Đokovića i Endija Mareja:…
- 11/05 Srbija pobedila Italiju i plasirala se na…
- 09/05 Iznenađenje: Novak Đoković doneo neočekivanu…
- 07/05 Simone Fontekio igra za Italiju na EP
- 05/05 RIM: Lajović prošao u finale kvalifikacija
- 02/05 Bogdanović: "Jokić je trebalo da dođe kod…
- 30/04 Jokić: Nemam ništa protiv da uvek bude ovako
- 29/04 Đoković se oglasio posle povlačenja
- 28/04 Spartak se plasirao u plej-of i ispisao istoriju…
- 25/04 Borac bolji od Cibone – pobeda na "oproštaju"…