Vesti
Sport
Milojević: Po prvi put ne znam sastav tima22.09.2024. 20:00
Izvor: Politika

Pred nama je 174. večiti derbi, a očekivanja pred susret Partizana i Crvene zvezde izneo je strateg crveno-belih Vladan Milojević.
Ističe da još ne zna postavu koja će izaći na megdan crno-belima.„Igramo derbi sutra i znamo da je to veoma važna utakmica. Svaku utakmicu spremam na isti način, već sam i govorio o tome. Posle četvrtka je bilo očigledno da imamo određene kadrovske probleme i da nismo imali mnogo vremena za trening, tako da ćemo dosta toga rešavati u hodu. Mnogo varijanti imam u glavi i možda po prvi put u svojoj karijeri neću znati tim do dana utakmice. Sutra ću odlučiti ko će na teren. Videli ste i sami, Mimović se povredio, sreća u nesreći je da nije toliko opasno, ali i to je fudbal dešava se. Odlično je trenirao i radio, ali moraćemo da se prilagodimo. Za Rodića ne znam, videću još sa medicinskim timom“, počeo je Milojević.
Govorio je i o tome koja dva bonusa će sutra istrčati na teren.
„Imamo mnogo igrača različitog profila, jake i dobro popunjene pozicije. Ipak, jedna odluka često povlači drugu i svaki izbor vam otvara neka druga pitanja. Videćemo posle utakmice i komentarisati, ali sada možemo samo da predviđamo. Videću danas još na treningu šta i kako, ali mislim da ću sutra doneti odluku“.
Ne obazire se Milojević ni na kakve statističke parametre pred utakmicu.
„Pritisak postoji pred svaku utakmicu i ne obazirem se na statistiku. Igramo protiv ekipe koja nam je konkurent za titulu. Bez obzira na situaciju u kojoj je večiti rival, mi smo najveći favoriti za titulu. Oni imaju dobar tim, ali se još uvek traže. Mi moramo da budemo fokusirani na nas i našu igru. U ovom trentku mi je to najveća enigma, kakvi ćemo mi da budemo, kako ćemo se postaviti, odgovoriti na zadatke. Da li njima više ide u prilog što su imali duže vremena za pripremu ili ne i to može da se gleda sa dve strane. Imali su celu nedelju, mogli da se odmore, da uhvate intenzitet treninga. Ipak, sve ima svoje mane. Mi igramo na tri dana, i moramo brzo da se prilagođavamo“, zaključio je Milojević, prenosi Sputnjik.
Ostale vestiArhiva
- 22/08 Đoković četvrti nosilac na Ju-Es openu, meč…
- 21/08 Bamba Dijeng pojačao Zvezdu
- 18/08 Nikola Kalinić: „Izdajnik“ i heroj u penziji
- 17/08 Nikola Kalinić završio igračku karijeru,…
- 12/08 Terzić: Stanković podneo ostavku, razumem…
- 08/08 "Orlići" nadoknadili minus 12 pa uz zvuk…
- 07/08 Partizan u problemu: UEFA pravilo pravi gužvu!
- 27/07 Dušan Tadić ima novi klub: Bivši kapiten…
- 23/07 Knežević upozorio "grobare": "Moramo da vodimo…
- 22/07 Gotovo? Mesi se povlači!?
- 15/07 "Kako je Španija izbacila Francusku? Objasniću…
- 12/07 Norveška kompanija mora da promeni logo:…
- 10/07 Đoković posle Vimbldona
- 09/07 "Dajte otkaz Ančelotiju, pa neka ide na sud!"…
- 08/07 Zašto je navijanje dobro za zdravlje: 7 neočekivanih…
- 05/07 Francuzi posle pobede
- 28/06 Kanada i Južna Afrika se bore za osminu finala…
- 27/06 Bijelsa na konferenciji: "Odgovoran sam za…
- 26/06 Poketino: "Niko nam nije čestitao – kao da…
- 13/09 Košarkaši Partizana poraženi od Makabija…
- 11/08 Zvezda rasprodala "Marakanu" – obavezan "dres…
- 03/08 Na stadion Partizana stiže "Kupus brigada":…
- 15/07 Orlići imaju novog selektora: Zoran Bata…
- 12/07 Dan posle - Đoković poslao poruku Sineru

