Vesti
Žuta štampa
"Brat i ja smo delili jedan jogurt, bananu sam jeo kod tetke" Borko Radivojević otvorio dušu: Bilo je trenutaka da nisam imao ćerki za mleko28.06.2026. 20:00
Izvor: Kurir

Iza velikog uspeha često se krije trnovit put pun odricanja i teških trenutaka, a baš takav je bio put harmonikašaBorka Radivojevića koji danas važi za jednog od najtraženijih muzičara čije je ime sinonim za dobar provod.
Borko je pričao o tome da je zbog muzike ostao uskraćen za dečije radosti, jer je škola od njega zahtevala mnogo.- Svakako jesam propustio mnogo. Onaj fudbal, odbojka sa drugarima iz sela... Ja nikad za to nisam imao vremena. Uvek su tu neke obaveze bile oko harmonike, oko škole, ali ja sam to voleo tako da mi u tom trenutku to nije nedostajalo i nije bilo prioritet jer da jeste verovatno bih tu ostao i dan-danas - priča Borko.Roditelji su imali veliki uticaj, pogotovo pokojni otac, kako kaže Borko, trudio se da ga izvede na pravi put.
- Svakako uspeti u ovom poslu to znači mnogo odricanja jer prosto da sam hteo da igram fudbal, da igram odbojku, ja ne bih imao vremena za vežbanje jer muzička škola je specifična po tome što se niža muzička škola pohađa u isto vreme kad i osnovna. I ja mislim da je to jedina škola koja se pohađa u isto vreme sa osnovnom. Ja sam imao specifičan slučaj da su me primili dve godine ranije u nižu muzičku. Samim tim sam krenuo dve godine ranije i u srednju, tako da sam u isto vreme pohađao sedmi razred osnovne i prvu godinu srednje muzičke što je stvarno onako nesvakidašnji jedan slučaj - priča Borko koliko mu je bilo naporno, ali i da je vredelo.
Ostale vestiArhiva
- 28/06 "Brat i ja smo delili jedan jogurt, bananu…
- 27/06 Glumica pokazala atribute na moru: Objavila…
- 26/06 "Nisam želela da se svima dopadnem, radila…
- 13/09 Večeras se 50 takmičara useljava u Belu kuću…
- 11/08 Život i ljubav Gabi Novak kao najlepši scenario!…
- 03/08 Marija Mićić pokazala kako izgleda posle…
- 15/07 Pevačica pokazala sve! Nataša Bekvalac u…
- 12/07 Jovana Jeremić odabrala ime za bebu! Iako…
- 10/07 Sin Zlate Petrović i Peje završio u suzama,…
- 08/07 Evo ko je snajka Lidije Vukićević koja se…
- 06/07 Nataša Bekvalac zaprošena na nastupu - Ovo…
- 04/07 Raznežio se kada mu je draga izgovorila "Da"…
- 30/06 Jelena Đoković priznala: Bankrotirali smo
- 25/06 "Gubila sam emociju prema deci i mužu" Pevačica…
- 23/06 Svi kažu da je Indirin sin opasan - ženio…
- 19/06 "Ivana je fina, sa Kristinom sam više prijatelj"…
- 17/06 "Satovi, torbice, kola..." Baka Prase ne…
- 13/06 Ona je imala najveći honorar u "Igri sudbine"…
- 10/06 Objavljen datum komemoracije za Matiju Dedića:…
- 04/06 Anabela u javnosti sa mužem Pevačica izgleda…
- 01/06 "Jačino moja" Prvo oglašavanje Davida Dragojevića…
- 27/05 Velika ograda oko imanja Evo kako danas izgleda…
- 23/05 Ona je bila iznenađenje večeri na proslavi…
- 19/05 Porodila se ćerka Goce Božinovske - Evo koje…

