Vesti
Sport
Travica: "Odmor za Ivana i Andriju"06.06.2006. 08:00
Izvor: B92,Beta

"Plavi" su u Beogradu počeli pripreme za Svetsku ligu.
"S obzirom da su Gerić i Miljković imali 'dugačku' ligu očekujem da će nam se priključiti tek polovinom meseca. Sa njima smo u kontaktu, oni rade, a priljučiće nam se kada budu psihički spremni", rekao je Travica agenciji Beta.
On je dodao da će Slobodan Boškan doći na pripreme reprezentacije sledeće nedelje, a da se Nikola Grbić oporavlja posle operacije i da u ovom trenutku ne može da se predvidi kada će moći da se vrati na teren.
"Vladimir Grbić zbog privatnih razloga neće igrati u Svetskoj ligi. Objasnio je da ne bi bio onaj kakvog ga poznajemo i da ne može da igra na svom nivou. Mi smo to uvažili", rekao je Travica.
Selektor SCG je istakao da od ostalih igrača problem sa povredom ima samo libero Marko Samardžić, ali da je sa ekipom i radi po posebnom programu.
"Treniraćemo u Beogradu sve vreme. Ono što je za sada sigurno poslednje nedelje juna putujemo u Grčku gde ćemo odigrati tri kontrolne utakmice", rekao je Travica i objasnio da prema pravilima Svetske lige 15 dana pre početka takmičenja ne smeju da se igraju zvanični mečevi.
Reprezentacija Srbije i Crne Gore takmičiće se u grupi sa SAD, Poljskom i Japanom. Svetska liga počinje 14. jula.
Ostale vestiArhiva
- 11/08 Zvezda rasprodala "Marakanu" – obavezan "dres…
- 03/08 Na stadion Partizana stiže "Kupus brigada":…
- 15/07 Orlići imaju novog selektora: Zoran Bata…
- 12/07 Dan posle - Đoković poslao poruku Sineru
- 10/07 Srđan Blagojević posle duela na Kipru: Nijedan…
- 08/07 Poraz Lalatovića u prvom kolu kvalifikacija…
- 06/07 Sada je na koti 100: Koliko pobeda treba…
- 04/07 Džonatan Dejvid je stigao u Juventus, da…
- 30/06 Stevanović: Priznanje za najboljeg trenera…
- 25/06 Mateus novi golman Crvene zvezde
- 23/06 Bivši španski teniser o šansama Đokovića…
- 19/06 Zvezda nudi deset miliona evra Miciću: Grčki…
- 17/06 Ostoja Mijailović potvrdio: Potpisan ugovor,…
- 13/06 Laka pobeda vaterpolista Srbije protiv Rumunije
- 10/06 Stojković: "Cilj ostvaren, plan je bio da…
- 04/06 Štulić: "Spreman sam da odgovorim na sve…
- 01/06 Partizan se mučio na početku, ali na kraju…
- 27/05 Čisti se Novakov put: Projektovani rival…
- 23/05 Evroligaško "prokletstvo" se nastavlja
- 19/05 Uštinuo sudiju: Teo suspendovan na tri utakmice
- 16/05 Đoković protiv Begsa ili Fučoviča započinje…
- 14/05 Zakucavanje Džonsa protiv Zvezde najbolje…
- 13/05 Kraj saradnje Novaka Đokovića i Endija Mareja:…
- 11/05 Srbija pobedila Italiju i plasirala se na…