Velež se vratio u Premijer ligu Bosne i Hercegovine
13.06.2017. 12:00
Izvor: 24sata.info
Enes Spahić i Velimir Đurasović su vodili sa svojim saradnicima ove momke do povratka u Premijer ligu
Juniori Veleža u velikom stilu su se vratili u elitno klupsko takmičenje Bosne i Hercegovine današnjom pobjedom u Bijeljini protiv ekipe Bosna Sema iz Sarajeva. Rođeni su slavili rezultatom 3:2, a golove su postigli Gosto, Jazvin i Obradović. Već nakon prvih 15 minuta igre bilo je izvjesno da će Mostarci slaviti u ovom susretu kada je već bilo 2:0 za Velež. Do kraja poluvremena Rođeni su postigli još jedan gol, a tim iz Sarajeva je uspio smanjiti prednost Veleža, pa se na odmor otišlo pri vodstvu juniora Veleža od 3:1.Drugo poluvrijeme je donijelo još jedan pogodak Bosna Seme, ali je to bilo nedovoljno da se sustigne prednost Mostaraca koji su proslavili ulazak u Premijer ligu BiH. Za Velež su u ovoj utakmici nastupili: Rahimić, Čustović, Mrgan, Halilović, Krcić, Obradović, Gosto, A.Brkan, Alikadić i Jazvin. Na klupi su bili: Isić, Kozić, Šabanović, Kruškonja, Ajanić, Ćesir i Hebibović. Enes Spahić i Velimir Đurasović su vodili sa svojim saradnicima ove momke do povratka u Premijer ligu.