Vesti
Politika
Babe odlepile za Željkom15.01.2007. 16:00
Izvor: Kurir
Željko Joksimović nastupio u Nišu, starije dame zbog njega padale u nesvest
Nastup Željka Joksimovića tokom proslave Srpske nove godine na centralnom gradskom trgu u Nišu ni izdaleka nije podsećao na prošlogodišnji spektakl koji je istim povodom Nišlijama priredila Ceca Ražnatović. Za razliku od nje, koja je okupila pedesetak hiljada ljudi, Joksimovića je došlo da vidi oko 10.000 obožavalaca. Njegov izlazak na scenu dočekan je vriskom uspaljenih šiparica, a njihovo oduševljenje delile su i dame od svojih sedamdesetak godina, koje su pokazale da im starost nije uticala na memoriju jer su s popularnim pevačem otpevale svaku numeru. Čak je jedna od njih, verovatno ponesena emocijama, pala u nesvest, ali se, srećom, brzo povratila te nije bilo potrebe za lekarskom intervencijom.
Željko je otpevao uobičajeni repertoar, da bi mu se nakon ponoći pridružila Jelena Tomašević, koja je uz pomoć poznatog pevača još više ustalasala ionako uzavrelu atmosferu. Za razliku od Beograda, koji je slavio do ranih jutarnjih časova, Nišlije su sa proslavom završile nešto posle jedan čas, a bilans ovogodišnjeg dočeka sveo se na nekoliko razbijenih glava.
S obzirom na to da je prošle godine jedan mladić nastradao u nastojanju da što bolje vidi Cecu, organizator je, poučen iskustvom, sproveo rigorozne mere obezbeđenja, uključujući i postavljanje poljske bolnice. Bilo kako bilo, po reakciji publike Nišlije su veoma zadovoljne održanim koncertom, te ne treba da čudi ukoliko poznati pevač i sledeće godine dobije poziv da se istim povodom nađe u gradu na Nišavi!
Ostale vestiArhiva
- 11/05 Ministarstvo za rad o optužbama na račun…
- 09/05 Preminuo potpredsednik SRS-a Milorad Mirčić
- 07/05 Vučić: Umesto razumevanja, Zapad Srbiji nudi…
- 05/05 Vučić se vraća na dužnost 7. maja, planirano…
- 02/05 Macut i Vučević razgovarali danas o političkoj…
- 30/04 Marta Kos odala poštu stradalima u padu nadstrešnice…
- 29/04 Vučić nakon sastanka sa Martom Kos: Dobar…
- 28/04 „Ja sam ih molio da razgovaramo još pre pet…
- 25/04 Blokada RTS: Studenti i građani 12. noć ispred…
- 24/04 Vučić se susreo sa novim ambasadorima
- 23/04 Brnabić: Sednica Odbora za kulturu i informisanje…
- 22/04 Premijer Macut se sastao sa rektorom Vladanom…
- 31/03 Deo parlamentarne opozicije neće učesvovati…
- 26/03 Vučić o razgovoru s Orbanom: Uskoro potpisujemo…
- 20/03 Kompanija koja proizvodi zvučni top LRAD…
- 18/03 U startu više od 500 prijava za stambene…
- 18/03 Tramp ocenio razgovor s Putinom kao „veoma…
- 17/03 Dačić: Srpska policija nikada u svojoj istoriji…
- 14/03 Vučić: Sa Trampom Mlađim o odnosima Srbije…
- 13/03 Skupština usvojila predloge sporazuma i ugovora…
- 12/03 Vučić ugostio predsednika Burundija: Uvek…
- 11/03 Skupština završila rad, nastavak rasprave…
- 10/03 Dejanović: Plate prosvetarima smanjivane…
- 09/03 Prošle sedmice u Srbiji održano najmanje…